5 Eylül 2013 Perşembe

Çekiliş değil YARIŞMA,
Hadi bakalım sıra sizde.
Günlerce belki aylarca okudunuz yazdıklarımı
Şimdi ben sizin kaleminizden 365 günlüğü görmek, bilmek istiyorum.

Blogumla ilgili hislerinizi yazıya dökmeye ne dersiniz?

Hediye olarak  kitap ve kırtasiye ürünlerinden oluşan bir paket göndermeyi düşünüyorum
Tabi birkaç kişiye...
Ne dersiniz?
Evet diyenleri yorum kısmına davet ediyorum.
15 Eylüle kadar yazın yazabildiğiniz kadar
İsterseniz sonrasında değiştirme ya da düzeltme de yapabilirsiniz.
Sevgilerimle

5 yorum:

 1. Ben seve seveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee katılmak istiyorum .. Lütfen onaylayın

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yazını bekliyorum Esra
   (:

   Sil
  2. Mail mi atacağım burada mı yazacağım acaba?

   Sil
  3. Yorum kısmına yazabilirsin.
   Kısıtlama yok
   İster uzun ister kısa
   İçinden geldiği gibi
   (:

   Sil
 2. Ben kendi blogumu Temmuz 22'de açtım. Evet çok olmadı ama açtığıma asla pişman değilim. Çünkü severek takip ettiğim (Farz-ı misal 365 Günlük)ve arkadaşlık kurduğum blogger lar var. Bu yaz en büyük eğlencem blogum oldu. Bilgisayarımı alır almaz hemen Blogger yazıp Google a diğer arkadaşlarım neler yazmış ben yokken diye incelerim. Bu incelemem sırasında 365 günlüğün yazılarını görünce hemen incelerim. Evet kendisi ile tanışmadım, konuşmadım ama benim de kırtasiye malzemelerine ve kitaplara olan zaafımdan dolayı bu blogun sahibesine çok kanım ısındı. E bunda 'Z HANIM' ile ilgili yıllar sonrasının ilginç tesadüfünün de etkisi var tabi.


  Yazılarının çoğunu okumaya çabaladım, geçmişe yönelik. Ama bu yorumu yapabilmek için değil. Bu yarışmayı kendisi başlatmadan inceliyordum zaten :)

  Ben küçük yaşlarımda Kur'an-ı Kerim'i öğrendim ve camide Kur'an hocalarım sayesinde ve onlarında bende ayrı bir yeri olduğundan blog sahibemizin öğrencileri ile yaptığı her etkinliğini merakla takip eder oldum, ayrıca balon etek fikrine bayılıp aynısından kızkardeşlerime de yaptım. Bunların hiç birini kendisi bilmiyor. Çünkü nedense ben hiç yorum yapamadım yazılarına, böylesine tanımak istediğim bu bayanın.


  Ama bu yarışması ile yazmaya fırsat buldum aklıma geleni de yazdım. Şimdi o kırtasiye malzemeleri hediyesini istemiyorum desem yalan olacağından asla demem. Ben bayılıyorum ne yapayım. Ama öğrenci bütçesi ile malesef ki alabildiklerim sınırlı kalıyor. Hem alınca da kullanmaya kıyamıyorum yaben :)

  Unutmadan 'Bugün' diye bir yazı serisi var kendilerinin onu da her zaman takip ederim. El işinde de becerikli olduğunu bu sayede gördüm ya zaten


  Sizlerdende benim gibi olanlar var eminim. E zaten şu ana bu yüzden okuyorsunuz ya yorumumu.

  Ben bu tatlı bayanla tanışmayı çok isterdim. Tatlı olduğunu nerden mi biliylorum? Yazılarının duruluğu, sadeliği, kararlılığı ve en önemlisi SAMİMİYETİnden.

  Blogu inceledikçe bana hak vereceksiniz.

  İyi günler.

  YanıtlaSil


Yorumunuzu yazdıktan sonra YORUMLAMA BİÇİMİ kısmında ANONİM seçeneğini işaretleyip yorumunuzu yayınlayabilirsiniz.

benzer
benzer