2 Ocak 2016 Cumartesi

Dolu dolu 2015


Eksi 14 derece olan gecenin buz kesmiş karlı sabahından selamlar. İster istemez insan bir yılı geride bırakırken neler yaşadım diye durup düşünmeden edemiyor. 2015 elhamdülillah güzelliklerin ve değişikliklerin fazla olduğu hayırlı bir yıl oldu benim için. Şubat ayında kurulu düzeni bozup ve dahası İstanbul'u bırakıp kurum değiştirmiştim. Güneydoğu'da öğretmen olarak memuriyetime devam ettiğim bu yeni şehirde güzel anılar biriktirdim. Urfa, Antep, Diyarbakır, Batman, Konya, Ankara, Bilecik, İstanbul ve Sakarya'ya gittim, gümüş takılar, el yapımı bıçaklar, çeşit çeşit baharatlar ve değişik aromalı kahveler aldım. Sevgili dost Z.Hanım'ın yaşadığı yerleri, sevdiği mekanları gördüm. 


Sonra birden biri girdi hayatıma. Hiç ummadığım bi zamanda. Doğru insan olduğu ilk anda hissedilen ve her gün daha çok sevilen. Tereddüt etmiyor insan, acaba demiyor, korkmuyor. Göklerde karar alınmış yerlerdekiler mi amenna demeyecek :) Sade ama çok mutlu olduğum bi nişan töreniyle en güzel anlarım başladı.Aralığın ortasında resmi ve dini nikahımız kıyıldı çok şükür. Şimdi yarı yıl tatilindeki düğünümüz için hazırlıklar yapıyoruz. Eşyalarımızı seçiyoruz. Lüzumsuz olan ıvır zıvırlara hiç bakmıyoruz. Böyle mutluluğu ve güzellikleri yaşatan ve onu alnıma yazan Allah'a hamd olsun. Şehir, meslek, medeni halin değiştiği mutlu bir 2015 oldu benim için. Allah huzurumuzu ve mutluluğumuzu daim etsin. 

5 yorum:

 1. Sevgili, Cânım Elifem...
  Çoook tebrik ederim.Hayırlı olsun hayatına giren herşey ama herşey...
  Seni çok okudum, ama hiç bu kadar mutlu olmamıştım. Elhamdülillah...
  Maşallah☆
  Muhabbetle♡♡♡

  YanıtlaSil
 2. Hayırlı olsun, Rabbim işlerinizi rast getirsin.

  YanıtlaSil
 3. rabbim ömür boyu huzurlu ve bereketli bir aile hayatı nasip etsin ikinize de..maşallah..satırlarını okurken bile heyecanlandım..seni çok seviyorum en sevgili...

  YanıtlaSil
 4. Hayırlı olsun. Allah ömür boyu mutluluk versin.
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
 5. Allah burda be ahirette birlikte cenneti nasip etsin . Cok daha huzurlu güzel bir yıl olsun inşallah

  YanıtlaSil


Yorumunuzu yazdıktan sonra YORUMLAMA BİÇİMİ kısmında ANONİM seçeneğini işaretleyip yorumunuzu yayınlayabilirsiniz.

benzer
benzer