17 Ağustos 2013 Cumartesi

Bugün ^^7^^


Bana ara ara olur. Örgüye, ipe , şişe, tığa merak salar sonra da çabucak sıkılırım. Geçen sene yine bu zamanlarda kuzenim çarpı işinin nasıl yapılacağını göstermişti. Peş peşe üç tane ayraç işleyince hevesim geçmiş malzemeleri de baza altına kaldırmıştım. Öyle durduk yere, nereden estiyse artık sabahın beşinde elimde etamin iğnesi bu sevimli cupcakeyi işliyordum :)Geçen sene Kurban Bayramında kart etkinliği düzenlediğimde Sevgili A. Hanım bana yukarıda çerçevede olan çarpı işi çiçeği karta yapıştırıp göndermişti. Cupcakeli modeli işlerken aklıma geldi. Hiç üşenmeyip kutuların içinden kartı buldum, etamini söktüm. Yapışkanını temizledim. Çerçevenin boyutlarında kesip yapıştırdım. Derdim neyse artık :)


Sürekli şablona bakıp dakikalarca el işi yaptğımı gören canım kardeşim az şekerli bol köpüklü mis gibi türk kahvesiyle gelmez mi..! Nasıl mutlu oldum nasıl sevindim anlatamam. İşte o sevincin etkisiyle kendi kahvemi alıp kız kardeşimin kahvesine elimin tersiyle yapıştırıverdim. Bakınız yukarıda sol üst köşede :) Hani derler ya kısmeti taştı diye. Ben böyle bol kısmet görmedim :) İyi vurmuşum hani :)Ablasının güzeli bugün pek sevindirdi beni. Elinde tatlı ... Tabi bu sefer kimseyi  itip kakıp ortalığı dağıtmadım. Supangleyi bir de mavi haşhaşla deneyin derim. 
Aktarlarda bulabilirsiniz.
Siz neler yaptınız bugün?

6 yorum:

 1. Bende bir aydır elimde sürünen etamin bebek pikesini yeni bitirdim. Allahtan normal pike işlemedim kesin iğne iplikten soğur yırtık sökük düşerdim ortalıklara :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Maaşallah.
   Ben el kadarcık şeyi işlerken yoruldum.
   Tebrik ederim seni.
   Güzel minik şablonların varsa yollayabilirsin.
   Hazır hevesim geçmemişken birkaç çalışma daha yapabilirim.

   Sil
  2. Çok güzel bir şey değil ben bile eksik buldum ama devam etmeyeçeğim. O kadar sabırlı değilim.

   Sil
 2. çok cici bir çarpı işi, şirin bir kart, bol köpüklü türk kahvesi ve son olarak da leziz görünen bir kase süpangle. anlaşılan güzel bir gün olmuş. darısı 8,9,10,11 ...... lere :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim
   Diğer kahve dökülmeyeydi iyiydi
   :)
   Bugün serisini ben de sevdim
   Devam edecek inşaallah

   Sil
 3. çok şeker olmuş yaptıkların elif,
  ellerine sağlık

  YanıtlaSil


Yorumunuzu yazdıktan sonra YORUMLAMA BİÇİMİ kısmında ANONİM seçeneğini işaretleyip yorumunuzu yayınlayabilirsiniz.

benzer
benzer