4 Şubat 2012 Cumartesi

300 sayfa
Endişeli bekleyişim dişçi koltuğuna oturmamla zirve yaparken metal saplı çanta tercih etmiş olduğuma sevindim. Ağzı maskeli, beyaz eldivenli şahıs başımda döndükçe çantamın saplarını daha bir sıkı tutup sözüm ona destek alıyordum. Antibiyotikle başlayıp çene cerrahisi ile neticelenek olan tedavi sürecinde şimdilik işler yolunda.

Ne zamandır bir Fürüzan rüzgarı esiyor bloglarda. Daha önce ismini duymuşluğum vardı da kitabını okumuşluğum yoktu. Neden olmasın dedim ve sevgili  Zero'nun en beğendiği Füruzan kitabını alıverdim. Kitap hem ince hem de fiyatı çok uygun. Alışkın değilim tek kitap almaya. Başka bir kitapçıdan sızıverdim içeri."Küçük Mucizeler Dükkanı " artı"Bin Muhteşem Güneş"  ve sevgili Füruzan'la birlikte evin yolunu tuttuk.

Bir kitabı bitirmeden yeni bir kitaba başlamayı sevmem ve genelde de yapmam. En kötüsü okuma süresi biraz uzar ama o kitap yarım bırakılmaz. Grip olmanın tatsızlığından okumaya ara vermenin hemen sonrasında yeni bir öykü kitabına başlamıştım. Evet, dün itibariyle kitabı rafa kaldırıp Küçük Mucizeler Dükkanı'nı okumaya başladım. Kitabı alalı 15 , okumaya başlayalı 9 saat oldu ve az önce 300. sayfayı çevirdim.
Henüz uykum gelmedi. Bitirebilir miyim acaba?


Lütfen maaşallah deyin
Çocuklarınızla güzel bir hafta sonu geçirin
Zira pazartesi kaldığımız yerden devam
-----------
Saat 06:23
Ve 474 sayfalık kitabı şimdi bitirdim
:)

2 yorum:

 1. bin muhtesem güneş çok güzel , ınanırmısın bende dun küçük mucizeler adlı kitabı aldım ... füruzan adlı kitabı da listeme ekledim bile ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba
   Severek aldığım üç kitabın bir tanesini bitrdim bile.
   Şimdi Sevgili Füruzan'ın kitabını okumaya başlayacağım.
   Çayım yanımda
   Yorumlara baktım da bayanların kendilerinden bir şeyler bulabileceği bir kitap olarak yansıtılmış kitap
   Küçük Mucizeler Dükkanını okuduğunda yorumunu çok merak ediyorum.
   Haksız olduklarını ummakla birlikte
   Yorumunu okumanın sabırsızlığını yaşıyorum

   Sil


Yorumunuzu yazdıktan sonra YORUMLAMA BİÇİMİ kısmında ANONİM seçeneğini işaretleyip yorumunuzu yayınlayabilirsiniz.

benzer
benzer